Canon EOS 1100D Kiss X50 - Rebel T3

کانن EOS 1100D دوربین حرفه ای رده مبتدی کانن برای تازه واردان به دنیای حرفه ای عکاسی می باشد . ارزان قیمت ترین دوربین DSLR کانن پیشنهاد ما برای افرادی که می خواهند تمام قدرت عکاسی حرفه ای را با حداقل قیمت در دستانشان داشته باشند .

• دوسال ضمانت شرکت ایده آل

شرکت کانن در ادامه معرفی دوربین های جدید خود در سال 2011 در رده حرفه ای ارزان قیمت ( حرفه ای مبتدی ) دوربین ای او اس 1100 دی ( EOS1100 D ) را معرفی کرد. کانن EOS 1100D که مدل بالاتره EOS 1000D می باشد برای افرادی که به تازگی قصد کار کردن با دوربین های DSLR را دارند مناسب می باشد. برای اولین بار کانن با EOS 1100D تنوع رنگ را در دوربین های DSLR به معرض نمایش گذاشته است . این دوربین که با نام Rebel T3 شناخته می شود علاوه بر رنگ مشکی در رنگ های قرمز ، نقره ای و قهوه ای نیز ارائه می شود. از ویژگی های کانن EOS 1100D میتوان به موارد روبرو اشاره کرد : داشتن لنز 18-55 IS II ، سنسور 12 مگاپیکسلی CMOS ، فیلمبرداری HD ، بدنه تمام پلاستیکی با وزن 500 گرم . نام های دیگر این دوربین عبارتند از Canon EOS Kiss X50 و Canon EOS Rebel T3 .

اطلاعات اولیه
امتیاز از بررسی تخصصی69%
نمونه عکس هاhttp://www.dpreview.com/galleries/reviewsamples/albums/canon-eos-1100d-review-samples
نمونه فیلم ها-
تاریخ معرفیدوشنبه 18 بهمن 1389
نوع بدنهSLR مبتدی
جنس بدنهآلیاژ منیزیوم
مشخصات سنسور
حداکثر وضوح2848 * 4272
نسبت تصویر w:h 3:2
پیکسل موثر12 مگاپیکسل
سایز سنسور23.3*15.5 میلیمتر / APS-C
نوع سنسورCMOS
پردازشگرDigic 4
عکاسی
حداقل حساسیت100
حداکثر حساسیت6400
لرزشگیر تصویرندارد
فرمت RAWدارد - RAW
لنز و فوکوس
حداقل فاصله کانونی ( واید )بسته به لنز
حداکثر فاصله کانونی ( تله )بسته به لنز
بزرگنمایی اپتیکالبسته به لنز
بزرگنمایی دیجیتالندارد
محدوده دیافراگمF3.5 - F5.6
فوکوس دستیدارد
محدوده فوکوس نرمال5 سانتیمتر
محدوده فوکوس ماکرو2 سانتیمتر
تعداد نقاط فوکوس9
زوم اپتیکال در فیلمبرداریندارد
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایشثابت
سایز صفحه نمایش2.7 اینچ
تعداد نقاط صفحه نمایش230.000
لمسیخیر
تیپ صفحه نمایشTFT color LCD, liquid-crystal monitor
چشمیدارد
عکسبرداری
حداقل سرعت شاتر30 ثانیه
حداکثر سرعت شاتر1/4000 ثانیه
فلاش سرخوددارد
قدرت پرتاب فلاش9.2 متر
قابلیت نصب فلاش خارجیدارد
عکاسی پیاپی3 فریم در ثانیه
فیلمبرداری
حداکثر وضوح فیلم1280 * 720 - 30 فریم در ثانیه
فرمت فیلمبرداریH.264
میکروفناستریو
سایر مشخصات
نوع کارت حافظهSD / SDHC / SDXC
خروجی HDMIدارد
ضد ضربه و ضد آبخیر
باتریلیتیوم LP-E10
وای فایندارد
GPSندارد
وزن495 g
ابعاد78 * 100 * 130 میلیمتر
اقلام همراه دوربینکابل USB - باتری - شارژر - CD - دفترچه
رتبه 
مصطفی
1393-08-07

با صرفه و عالی

به نظر من این دوربین عالیه و شاید بهترین گزینه (البته برای کسایی مثل خودم که شرایط مالی توپی ندارن) برای وارد شدن به دنیای شیرین عکاسی دیجیتال باشه. فقط چیزی که جاش خالیه ال سی دی ثابتشه ، البته این جزء سیاست کاری شرکتهاست که آپشن های کاربردی رو روی مدلهای ارزون قیمت نمی زارن ، اما این چیزی از ارزش و مقرون به صرفه بودن دوربین کم نمی کنه . از همه مهمتر اینکه CANON هست

رتبه 
    عباس
    1393-08-07

حرفه ای مبتدی

1100D در دسته بندی های رایج دوربین های دیجیتال در دسته ی دوربین های سطح مبتدی دسته ی DSLR ها قرار میگیرد که درست برای کاربراین طراحی شده که برای اولین بار می خواهند وارد دنیای دوربین های سطح پیشرفته و عکاسی پیشرفته شوند. این دوربین را به نوعی میتوان جایگزین 1000D دانست. این دوربین یک سنسور 12 مگاپیکسلی CMOS دارد که قابلیت عکاسی پیاپی 3 فریم بر ثانیه را فراهم می آورد. فوکوس خودکار 9 نقطه‌ای، سیستم نورسنجی 63 منطقه‌ای iFCL، حساسیت سنسور از 100 تا 6400 و فیلمبرداری 720P از دیگر ویژگی های این دوربین است. در حقیقت این دوربین مانند برخی دیگر از محصولات کنون طراحی شده تا با ایجاد توازن بین قیمت و کارایی بازار را در بربگیرد و حقیقتا 1100D شایسته ی در دست گرفتن بازار هم هست آن هم به خاطر کارایی بالایی که با صرف این چنین هزینه ای میتوان به دست آورد !

رتبه 
      شادمند
      1393-08-07

بررسی

اين دوربين گزينه‌اي مناسب براي كساني است كه مي‌خواهند به دنياي دوربين‌هاي عکاسی SLR ديجيتالي وارد شوند. با اين مدل مي‌توان به آساني عكس‌ها و ويدئوهاي زيبا گرفت. اين دوربين داراي يك حسگر ١٢/٢ ميليون پيكسلي CMOS و يك پردازنده‌ي DIGIC 4 است كه اين سخت‌افزارها موجب به‌دست آمدن تصاويری پر از جزئيات و عملكرد سريع دوربين مي‌شوند. سيستم ٦٣-منطقه‌اي دولايه‌ي نورسنجي اين دوربين سبب نوردهي دقيق در تصاوير مي‌شود. اين دوربين داراي قابليت‌هاي عملكرد +Basic، ثبت تصاوير با كيفيت HD، نمايش زنده تصوير روي LCD هنگام عكاسي (Live View) و يك راهنماي ساده عملكردهاي دوربين (روي LCD در هنگام عكاسي) است.

لنز همراه اين كيت، EF-S 18-55mm f3.5-5.6 IS II است. براي پاسخگويي به نيازهاي عكاسان، اين نسخه از اين لنز زوم استاندارد داراي فناوري ثتبيت‌كننده‌ي اپتيكي تصوير كانن بوده و هم‌چنين حجم و وزن كم نسخه‌ي قبليش (EF-S 18-55 f/3.5-5.6) را حفظ نموده است. فناوري تثبيت‌كننده‌ي آن ثبت دستي تصاوير (بدون سه‌پايه) را با سرعت‌هاي شاتر تا چهار پله كندتر از حالت ممكن امكان‌پذير مي‌كند. اين لنز از ١١ عنصر در ٩ گروه ساخته شده و از يك عنصر عدسي غيركروي براي تصحيح پديده‌ي آبراسيون جهت دستيابي به كيفيت تصوير بالا در طول دامنه‌ي زوم، و يك ديافراگم دايره‌اي براي بازنمايي زيباي پشت‌زمينه‌هاي ناواضح (فوكوس‌نشده - بوكه) استفاده مي‌كند. اين لنز بدون اين‌كه اندازه، وزن يا قيمت بالايي داشته باشد، در هنگام نياز به سرعت‌هاي شاتر كندتر، شرايط را براي ثبت تصاوير بهتر مهيا مي‌كند.

رتبه 
        کارشناس سایت
        1393-07-26

پاسخ به خاطره

با سلام

در صورتی که کیفیت مد نظر شماست 1100 دی کانن بهتر می باشد ولی در صورتی که امکانات جانبی مانند زوم مد نظرتان است چاره ای چز اس ایکس 50 و البته مدل اس ایکس 60 ندارید .

رتبه 
          خاطره بختیاری
          1393-07-26

سوال

من تاره میخام دوربین عکاسی بخرم بین این و sx50 موندم تورخدا راهنماییم کنید...کیفیت عکسش برام مهمه بخصوص عکاسی چهره...ممنون میشم اگه برام توضیح بدید کدوم بهتره مرسی

رتبه 
            آرزو
            1393-06-22

خرید

من این دوربین رو هفته پیش از اطلس سفارش دادم

خیلی برخورد مودبی داشتن و به آسونی خریدم رو ( تلفنی ) انجام دادم

فرداش هم دوربین به دستم رسید بصورت آکبند و پلمپ

رنگ قرمزش بود و خیلی خوشگله و خیلی هم حرفه ای

از مدیریت سایت تشکر می کنم

رتبه 
              کارشناس سایت
              1393-05-23

رنگ

سلام

رنگ قرمز این دوربین موجود است .
              شما می توانید جهت سفارش اینترنتی یا تلفنی یا حضوری اقدام کنین .

با تشکر

رتبه 
                آرزو
                1393-05-23

زنگ

رنگ قرمز این دوربین هم هست تو بازار
                شما موجود دارین ؟

رتبه 
                  صدرا ایمانی
                  1393-04-17

1200

کانن مدل 1200 دی رو هم معرفی کرده . ولی صبر نمی کنم و اینو انشااله این ماه می خرم . قیمتش خوبه

رتبه 
                    به سید علی رضا
                    1393-04-15

به سید

نیکون d3100 رو هم ببین بعد بین این دو تصمیم بگیر . نیکون کیفیت عکاسی و فیلمبرداریش بهتره

رتبه 
                      ایمان نجات
                      1393-04-15

کانن

این دوربین برای کسایی که میخوان وارد دنیای عکاسی حرفه ای بشن خوبه - کیفیت خوبی داره - تنظیمات دستی کامل هم دارد .

رتبه 
                        سید علی رضا
                        1393-04-15

سید علی رضا

سلام من دونبال دوربین می گردم تازه می خوام عکاسی رو شروع کنم . مدل مورد نظر من eos 1100 d است پولی که هم که می خوام هزینه کنم 1200000 است می خوام ببینم کسی پیشنهاد بهتری هم داره ؟

بررسی خود را بنویسید !

بررسی خود را بنویسید

کانن EOS 1100D دوربین حرفه ای رده مبتدی کانن برای تازه واردان به دنیای حرفه ای عکاسی می باشد . ارزان قیمت ترین دوربین DSLR کانن پیشنهاد ما برای افرادی که می خواهند تمام قدرت عکاسی حرفه ای را با حداقل قیمت در دستانشان داشته باشند .

بررسی خود را بنویسید

محصولات مرتبط